Od czasu ostatniego postu wiele się zmieniło na naszej stronie. Po pierwsze, planujemy regularnie tu pisać o naszej grze, zmianach oraz o świecie Harry’ego Pottera.  Kto jeszcze nie ma u nas konta, to zapraszamy: http://hogwart-rpg.com/ Znaleźć nas też możecie tu: Facebook Instagram Pinterest YouTube Zajrzyjcie i sprawdźcie co u nas.

Post jest zatytułowany zmiany, więc czas przejść do tego. Największa zmiana była w ten weekend, po dwóch tygodniach ciężkiej pracy naszego administratora, po sporej pomocy rangowych, zmieniliśmy wszystkie podstrony przed zalogowaniem się! Są one dostosowane do każdego urządzenia, wszystkie w tym samym stylu!

Poza tym na stronie niedawno pojawił się nowy layout, który jest świetny! Za zrobienie go, jeszcze raz bardzo dziękujemy Athlin ♥

17800050_1958262984403916_5176518549370600660_n.png

Cały czas trwają prace na stronie oraz na forum, co można zobaczyć w Dwutygodniku.

Po prostu cały czas chcemy się rozwijać dla graczy! Co się pojawi już w najbliższym czasie? Sprawdźcie sami! Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na naszą stronę, dołączcie do Hogwartu! Zagrajcie w naszą grę klimatycznie, bądź mechanicznie, a może tak i tak? A poza tym, trwa nabór do Żonglera! Napisz ciekawy artykuł i dołącz do redakcji! Pomóż nam sprawić, by nasza strona była coraz lepsza. Zapraszamy!

Reklamy